Skip links

Як доглядати за матрацом?

Дуже часто ми недооцінюємо важливість матрацу в повсякденному житті. Адже саме міцність, чистота та гарний стан матрацу є основними складовими належного відпочинку. Якісні матраци забезпечують підтримку хребта та турбуються про ваш сон.

Ми розповімо Вам, як найкраще дбати про матрац. Дотримуйтесь цих порад по догляду за матрацом, і він прослужить Вам багато років.

Використовуйте захисний чохол або наматрацник

Він захищає матрац, оскільки поглинає піт. Звичайно, його треба регулярно прати — не менше шести разів на рік, чи навіть більше, якщо Ви страждаєте від алергії на пилових кліщів. Служить такий наматрацник два-три роки.

Доступ до повітря

Забезпечте матрацу доступ до повітря знизу.Тож дуже важливо обрати правильне ліжко з отворами для вентиляції. Відсутність вентиляції може призвести до наростання цвілі на нижній стороні матраца. Також своєчасно провітрюйте приміщення, хоча б раз на тиждень.

Перевертайте матрац

Перевертайте ваш матрац час від часу, щоб перевірити, чи не змінив він свою пружність в окремих місцях або не прийняв форму вашого тіла. У середньому, треба перевертати матрац 3 — 4 рази на рік. Якщо конструкція дозволяє, ви можете перекладати матрац з голови до ніг і навпаки.

Використовуйте пилосмок

Візьміть за звичку прибирати матрац пилосмоком щоразу, коли змінюєте постільну білизну. Це допоможе прибрати пил, кліщів та інший бруд.

Дотримуйтесь цих простих правил та міцно спіть на улюбленому матраці!