Skip links

Про компанію

У 1998 році, після закінчення іспанської кризи 1996 року, три молодих підприємці вирішили дати волю своїй уяві та докласти всіх зусиль до реалізації нового проекту. Вони впровадили інноваційні розробки та втілити в життя передову систему виробництва, що відрізняється від тих, що були представлені на ринку. З самого початку базовими принципами діяльності компанії стали клієнтоорієнтованість і турбота про людей.

Корпоративне відео (EN)

Заклавши фундамент для подальших звершень, партнери зайнялися переробленням і перетворенням різних видів поліуретану і його похідних, а також обробкою синтетичного волокна для його широкого використання в промисловості. Всі завдання виконувалися добре підготовленими та професійними співробітниками. На початку персонал компанії складався з трьох осіб, а нині вона налічує понад 80 фахівців. Крім того, вихідний проект доповнюється застосуванням самих передових технологій, які розвиваються на ринках різних країн..

У 2000 році з’явився бренд Karibian Descanso — плід докладених зусиль, науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок. Тоді ж була випущена нова лінія продукції, покликана поліпшити відпочинок людей. Головним орієнтиром виробників стали відмінність від конкурентів і додаткова цінність товару.

Згодом нам вдалося зайняти місце серед провідних підприємств по перетворенню різних видів поліуретану. Щорічно ми переробляємо 70 тисяч кубометрів поліуретану і 500 тонн синтетичного волокна, випускаючи близько 65 тисяч виробів. Завдяки цьому наші матраци вибирають для відпочинку понад 350 тисяч осіб.

Karibian Descanso сьогодні це

Людські ресурси
80
фахівців
Площа виробництва
13000
м²
Щорічно виробляємо
65000
товарів