Skip links

Натуральні матеріали

Karibian Descanso відбирає матеріали вищої якості, які дарує нам сама природа, а в результаті їх поєднання вироби знаходять душу і власний унікальний характер. Кращі натуральні складові — це гарантія прекрасного сну. Завдяки чудовим властивостям кожного матеріалу якість і екологічність йдуть рука об руку, а матраци відповідають найсуворішим вимогам до відпочинку. Використання натуральної продукції створює додаткову цінність, зобов’язання щодо суспільства і навколишнього середовища. Ми намагаємося допомогти нашій планеті, роблячи її хоча б трохи чистіше і безпечніше.

Вовна мериноса високо цінується в текстильній промисловості. Вона володіє чудовими властивостями та дуже довговічна внаслідок особливої форми волокна: воно тонше звичайного і відрізняється впорядкованою структурою з менш однорідними ділянками, де накопичуються бульбашки повітря, що утримують тепло тіла. Шерсть якісніша, міцна, а внутрішній простір діє на зразок повітряного прошарку, забезпечуючи теплоізоляцію.

Вовна мериноса гріє в холодну погоду і дарує відчуття свіжості, коли на вулиці жарко. Це натуральний матеріал з відмінними експлуатаційними характеристиками, що гарантує ідеальну температуру в ліжку і вищий рівень комфорту. До інших його властивостей відносяться антистатичність, еластичність, водостійкість, теплоізоляцію, регулювання температури, повітропроникність, м’якість на дотик, екологічність, попередження свербіння і подразнення шкіри, а також відсутність неприємних запахів.

Бавовна викликає відчуття свіжості при контакті зі шкірою і має відмінну повітропроникність. Не випадково матрац з бавовною прекрасно освіжає і пропускає повітря, вільно циркулює навколо тіла. Так утворюється більш зручне і корисне для здоров’я місце відпочинку, адже люди дихають не тільки легенями, а і шкірою: з потом через пори з організму виводяться токсини. Для того щоб не потіти та відчувати себе комфортно, потрібно спати на матраці з вільною циркуляцією повітря. Ви будете швидше засинати, а сон стане більш тривалим і повноцінним.

Ще один важливий момент полягає в тому, що органічна бавовна, вирощувана без пестицидів і гербіцидів, не містить шкідливих для здоров’я речовин і тому не викликає алергії. Крім того, використання екологічного матеріалу сприяє охороні навколишнього середовища. Основні переваги цього найціннішого дару природи — м’якість, міцність, приємність на дотик, повітропроникність, гіпоалергенність, поглинання і виведення вологи. Бавовна корисний для шкіри, для навколишнього середовища і для здоров’я.

Говорячи про льон, слід зазначити, що цей скромний на перший погляд матеріал має масу корисних властивостей для приємного сну. Лляне волокно стало використовуватися для виготовлення тканин раніше інших — ще в IV столітті до н.е. до XVII століття воно було найбільш поширеним поряд з шерстю. Стовідсотково натуральне рослинне волокно славиться міцністю і довговічністю, а також гіпоалергенністю і здатністю вбирати вологу.

Матеріал не накопичує статичну електрику, прекрасно поглинає шум і вібрацію, що важливо для повноцінного сну, свіжий на дотик влітку і приємний взимку. Нарешті, льон екологічний. Побалуйте себе — зробіть вибір на користь зручної натуральної тканини. Попри свою зовнішню простоту, вона має безліч переваг.

Шовк славиться м’якістю, розкішним зовнішнім виглядом, прекрасним блиском, але при цьому володіє і рядом інших переваг, що відрізняють його від інших тканин. Не випадково матеріал високо цінується у всьому світі та завоював почесне звання «короля всіх тканин». Завдяки своїм перевагам і унікальним властивостям він користується все більшим попитом серед клієнтів. Головні особливості шовку:

  • Гіпоалергенність і стійкість до появи пилових кліщів. Шовк прекрасно підходить для людей, які страждають алергією на синтетичні тканини. Його властивості природним чином перешкоджають розмноженню пилових кліщів і бактерій, а також утворенню неприємних запахів.
  • Повітропроникність. Завдяки пористим волокнам шовк відрізняється підвищеною повітропроникністю.
  • Стабільність, міцність і довговічність. Шовк міцний і еластичний за своєю природою. Якщо ви шукаєте високоякісний матеріал, це найкращий вибір. Регулювання температури. У спеку шовк поглинає і виводить надлишок тепла і вологи, діючи як природний регулятор. Так утворюється зручне для відпочинку місце, тепле взимку і прохолодне влітку. Склад шовкових ниток сприяє випаровуванню вологи, що запобігає утворенню цвілі й неприємних запахів.
  • Вищий комфорт, м’якість і легкість. Шовк — це найтонше, гнучке і натуральне волокно. Воно викликає приємне відчуття ніжності, яке розслабляє нервову систему для солодкого нічного сну, що відновлює сили. По м’якості, комфорту і якості шовк не знає собі рівних.
  • Гігієнічність. Завдяки своїм гіпоалергенним властивостям шовк вважається однією з найбільш гігієнічних тканин з тих, що представлені на ринку.

Неролієва олія — це ефірна олія, що отримується з квіток апельсинового дерева. Завдяки своїм ароматичним і терапевтичним властивостям вона багато років використовується в ароматерапії, оскільки здатна зцілювати ряд душевних розладів: депресію, тривожний стан або безсоння. Діючи як заспокійливе, неролієва олія допомагає знову знайти гармонію душі й тіла.

Попри своє східне походження, апельсин міцно закріпився в середземноморській культурі. З незапам’ятних часів з цитрусових виготовляли косметичні засоби, а їх квітки були основою для цілющих ванн, що поліпшують настрій. Неролієва олія входить до складу ряду наших пінних матеріалів, які допомагають швидше заснути.

Кашемір, одержуваний з м’якого пуху кашмірських кіз, у вісім разів тепліше овечої вовни, але при цьому набагато легший. Тонкі шовковисті нитки чудово зберігають тепло. Невагомий, зручний і неймовірно ніжний матеріал прекрасно підходить для використання в різних температурних умовах. Шерсть мериноса і кашемір мають ряд подібних і дуже цінних характеристик.

Кашемір відрізняється м’якістю, здатністю до регулювання температури й рівня вологості, повітропроникністю і стійкістю до появи неприємних запахів. Водночас, кашемір може бути до 8 разів тепліше інших видів вовни, а його волокно більш м’яке на дотик, приємне і легке. Повноцінний відпочинок вночі гарантований. Хіба можна знайти кращий спосіб вкладення коштів?

Тенцель уособлює нову культуру відпочинку. Стовідсотково натуральна, екологічна і біорозкладна рослинна тканина на основі деревної маси виготовляються повністю екологічними методами. Нині виробництво цього целюлозного волокна має найменший вплив на навколишнє середовище в порівнянні з аналогічними матеріалами. Тканина відрізняється неймовірною м’якістю на дотик і дуже приємна при контакті зі шкірою. Так утворюється корисне для здоров’я місце відпочинку, особливо для людей з чутливою шкірою. Матеріал прекрасно вбирає вологу в залежності від температури тіла, гарантує комфорт і дивно м’який.

Волокна забезпечують циркуляцію повітря і підвищену повітропроникність для природного захисту від бактерій і грибків. Основні характеристики цієї тканини останнього покоління — чудова м’якість на дотик, регулювання температури тіла, поглинання вологи, швидше висихання в порівнянні з іншими волокнами, природний бар’єр для розмноження бактерій, пилових кліщів і грибків, стовідсотково натуральний склад, екологічність, можливість вторинного перероблювання, повітропроникність та міцність.

Olive Oil Treatment — це інноваційна обробка матраців з використанням оливкової олії. Його цілющі властивості століттями використовувалися для догляду за шкірою, а тепер компанія Karibian Descanso створила матрац, до складу якого входить цей корисний продукт.

Обробка оливковою олією сприяє відновленню природного рівня вологи, краще зволожує шкіру і підтримує її структуру, впливаючи безпосередньо на клітинні мембрани. Крім того, вона забезпечує захист від бактерій.

Гнучкий полімер Adaptive fabric в складі тканини матраца змінює свою форму, сприяючи випаровуванню вологи. В результаті зменшується кількість потових виділень і матрац залишається сухим. Нейтральне і приємне тілу термічне відчуття забезпечує безперервний сон. Волога утримується і виводиться назовні для підтримки сухості вироби.

Що означає Adaptive? Adaptive — це «розумна» текстильна технологія, що перетворює «пасивний» характер тканини в здатність пристосовуватися до умов навколишнього середовища, включаючи температуру і вологість. В основу цієї передової розробки покладено єдиний гідро функціональний полімер. Він змінюється в залежності від температури, вивільняючи й виводячи з матраца вологу.

За допомогою технології Cooler компанія Karibian Descanso створила прохолодний на дотик матрац, який дарує приємне відчуття свіжості та допомагає розслабитися, забезпечуючи вищу якість сну. Річ у тім, що при меншій температурі тіла людина швидше засинає і краще спить. З огляду на те, що третина нашого життя проходить уві сні, його значення для здорового способу життя важко переоцінити.

Не дайте спеці порушити ваш сон — насолоджуйтеся моментами відпочинку і блаженної прохолоди. Матрац Cooler — це запорука відмінного сну в найкомфортніших умовах. Його характерна тканина була піддана випробуванням в різних університетських лабораторіях з міжнародною акредитацією. Доведено: технологія з використанням ниток Cooler знижує температуру тіла.

Соя — це рослина з сімейства бобових, що містить поживні речовини з безліччю корисних властивостей.

Відкрита структура соєвих волокон і зв’язки між їх елементами підвищують еластичність матраців для приємного відпочинку. Вироби відрізняються ідеальною повітропроникністю і підтримують потрібну температуру.

Соєві волокна славляться своїми унікальними характеристиками, цілюще впливають на шкіру. Вони зменшують тиск тіла і чудово повторюють його форму.

Таким чином, ми зуміли об’єднати переваги та переваги цієї рослини з технологічною стороною процесу. Екстракт сої використовується для виготовлення ряду матраців в нашому асортименті продукції для більш природного відпочинку і дотримання принципів екологічності. Цей натуральний і екологічний матеріал дарує нам сама природа.

Outlast — по істині космічна технологія, оскільки тканина використовується для пошиття костюмів космонавтів. Завдяки гранульованому спеціальному матеріалу досягається ідеальний мікроклімат на поверхні матраца. Ефективність технологи ґрунтується на використанні матеріалів зі змінним фазовим станом, здатних поглинати, накопичувати та випромінювати тепло.